O Mnie

Marcin Bogucki

Prywatna Praktyka Psychoterapii.

Jeśli o coś walczę, to o niepodległość człowieka. Mogę jej tylko dać do ręki klucz, podać jej właściwy aparat. Ona sama musi nacisnąć guzik, uruchomić samowyzwalacz, sama-się-wyzwolić.

Agnieszka Osiecka.
Marcin Bogucki

Prowadze własną praktykę psychoterapii na terenie Irlandii dla grup wielokulturowych jak i ich potrzeb. W terapii individulnej rowniez dla osob anglojezycznych. Psychoterapia jest oferowana glownie zdalnie czyli on-line. Używam różnych technik, od egzystencjalizmu po ramy humanistyczne, aby wdrążyć najlepsze podejście terapeutyczne dla Ciebie. Łączę teorię z praktyką w terapii skoncentrowanej na osobie i terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), ale nie tylko. Psychoterapia integralna nie jest mi obca i jest włączana podczas pracy terepautycznej.

Moja praktyka psychoterapii jest nadzorowana przez regularne superwizje, jak i doskonalona zawodowo przez dodatkowe kursy, sympozja i praca twórczą na stronie internetowej. Dostep do artykulow i pozostalych infromacji na dole strony.

Jesli sie zastanawiasz w jakiej modalnosci pracuje to odpowiedz jest jasna. Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie humanistyczno – egzystencjalnym. NIe zajmuje sie psychoanaliza ani hipnoza bo sie na tym nie znam.

Jestem Członkiem Irlandzkiego Stowarzyszenia Psychoterapii (IACP). Posiadam przyzwoite lata doświadczenia w pracy jako pracownik socjalny w sektorze zdrowia psychicznego, gdzie zdobywałem doświadczenie, współpracując z osobami potrzebującymi. Brałem udział w wielu projektach, które pomogłyinnym osobom osiągnąć ich cele. W tym zarządzanie sprawami kluczowymi w ich życiu.

Postaram sie dolozyc wszelkich staran aby terapia okazala sie owocna lecz nie zapominaj ze Ty jestes waznym ogniwem tego procesu.

Celowo nie uzywam w opisie rzeczownikow jak klient czy pacjent. Dla mnie jestes indiwidualnascia, osoba, czlowiekiem ktoremy nalezy pomoc a nie ubierac w slowa, nalepki czy hospitalizowac. Duzy procent ludzi uczeszczejacych na terapie powrocila do normalnosci we wlansym zyciu bez medycznej sygnatury depresji, zaburzen itp.

Jeśli chcesz porozmawiać, nie wahaj się wypełnić poniższego formularza, skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h po otrzymaniu zapytania. Nie opisuj spraw poufnych.

Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść.

Agnieszka Osiecka

Rating: 5 out of 5.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: