O Mnie

Marcin Bogucki

Prywatna Praktyka Psychoterapii.

Jeśli o coś walczę, to o niepodległość człowieka. Mogę jej tylko dać do ręki klucz, podać jej właściwy aparat. Ona sama musi nacisnąć guzik, uruchomić samowyzwalacz, sama-się-wyzwolić.

Agnieszka Osiecka.

Prowadze własną praktykę psychoterapii na terenie Irlandii dla grup wielokulturowych, jak i ich potrzeb. W terapii indywidualnej również dla osób anglojęzycznych. Psychoterapia jest oferowana głównie zdalnie, czyli on-line. Używam różnych technik, od egzystencjalizmu po ramy humanistyczne, aby wdrążyć najlepsze podejście terapeutyczne dla Ciebie. Łączę teorię z praktyką w terapii skoncentrowanej na osobie i terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), ale nie tylko. Psychoterapia integralna nie jest mi obca i jest włączana podczas pracy terepautycznej.

Moja praktyka psychoterapii jest nadzorowana przez regularne superwizje, jak i doskonalona zawodowo przez dodatkowe kursy, sympozja i prace twórczą na mojej stronie internetowej. Dostęp do artykułów i pozostałych informacji na dole strony. Jeśli się zastanawiasz, w jakiej modalności pracuje? Jest to psychoterapia w nurcie humanistyczno – egzystencjalnym. Jestem zainteresowany praca w obrębie uzależnień i traumy. Chętnie również podejmę prace z osobami potrzebującymi wsparcia w ukierunkowaniu w życiu, jak i poszukującym wsparcia psychologicznego.

Jestem Członkiem Irlandzkiego Stowarzyszenia Psychoterapii (IACP). Posiadam przyzwoite lata doświadczenia w pracy jako pracownik socjalny w sektorze zdrowia psychicznego, gdzie zdobywałem doświadczenie, współpracując z osobami potrzebującymi. Brałem udział w wielu projektach, które pomogły innym osobom osiągnąć ich cele. W tym zarządzanie sprawami kluczowymi w ich życiu.

Postaram się dołożyć wszelkich starań, aby terapia okazała się owocna, lecz nie zapominaj, ze Ty jesteś ważnym ogniwem tego procesu.

Celowo nie używam w opisie rzeczowników jak klient czy pacjent. Dla mnie jesteś indywidualnością, osoba, człowiekiem, któremu należy pomoc, a nie ubierać w słowa, nalepki czy hospitalizować. Duży procent ludzi uczęszczających na terapie powróciła do normalności we własnym życiu bez medycznej sygnatury depresji, zaburzeń itp.

Jeśli chcesz porozmawiać, nie wahaj się wypełnić poniższego formularza, skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h po otrzymaniu zapytania. Nie opisuj spraw poufnych.

Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść.

Agnieszka Osiecka

Rating: 5 out of 5.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: